Tronditi botën, del rezultati i autopsisë së nipit 27-vjeçar të Elvis Presley-t

Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough

Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough, ka vrarë veten në mënyrë tragjike.

27-vjeçari u gjet nga policia me një plagë të vetme arme në kraharor, rreth orës 6:30 të mëngjesit, të dielën në rezidencën e nënës së tij Calabasas në Kaliforni.

Rezultatet e autopsisë treguan se Benjamin i kishte dhënë fund jetës me një pushkë gjaku, me të cilën kishte goditur veten në gojë.

Pas vdekjes së tij, menaxheri i Lisa Marie tregoi për “TMZ” se ajo ndihej e shkatërruar.

Menaxherja e Lisa Marie tha:

“Ajo është zemërthyer dhe e shkatërruar tej mase, por duke u përpjekur të qëndrojë e fortë për binjakët e saj 11-vjeçarë dhe vajzën e saj më të madhe Riley. Ajo e adhuroi atë djalë. Ai ishte dashuria e jetës së saj”.

Lisa Marie ishte vajza e vetme e superyllit Elvis dhe muzikantit Danny Keough.

Ajo kishte folur më herët për ngjashmërinë e madhe të të birit me babain, Elvis.

Flitej prej kohësh se ai kishte probleme të shëndetit mendor. /syri.net/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »