Teksa tregon linjat atraktive trupore, Axhelina ngacmon fansat duke i pyetur se a po kanë frikë nga coronavirusi

Anxhelina Hadergjonaj cmend rrjetin

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale nga fansat e saj.

Megjithëse ka kohë që ka paralajmëruar rikthimin në muzikë, Anxhelina po vazhdon të ende të qëndrojë pasive në aspektin e prurjeve të reja.

Por jo njëjtë ajo po vepron edhe në rrjetet sociale, duke qenë aktive thuajse çdo ditë dhe duke ndarë me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

View this post on Instagram

?‍♀️

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Jo të pakta janë rastet kur Hadërgjonaj publikon për ndjekësit edhe ndonjë imazh atraktiv, me çka bën që të ngacmojë imagjinatën e tyre.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe në fotografitë e fundit të publikuara në Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive e shtrirë në shezlonet e pishinës.

View this post on Instagram

A po tuteni prej Korone?

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Teksa vë në dukje tiparet e saj të bukurisë dhe linjat atraktive trupore, Anxhelina ka një pyetje interesante për fansat që lidhet me aktualitetin e COVID-19.

“A po frikoheni prej korone”, ka shkruar me ironi bukuroshja ë mbishkrimin e këtyre fotografive, ndërsa ka pranuar pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

You May Also Like

1 Comment

 1. Its like you read my mind! You appear to know a
  lot approximately this, such as you wrote the book in it or
  something. I believe that you just could do with some p.c.
  to drive the message home a little bit, however instead of that,
  this is magnificent blog. An excellent read.
  I’ll definitely be back.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »