Tayna publikon një video të mëhershme: Mezi pres ta kthej këtë trup

Tayna: Mezi pres ta kthej këtë trup

Qëndrimi në vetizolim si pasojë e pandemisë së coronavirusit ka bërë që edhe disa prej yjeve të shtojnë ca kilogramë më tepër.

Tayna është një prej tyre, duke qenë se më herët ka postuar fotografi duke treguar se ka shtuar paksa në peshë.

Ndërsa gjatë të premtes e ka publikuar një video të mëparshme duke treguar linjat e mrekullueshme që i ka pasur dikur.

“Mezi pres të shkoj në palestër dhe ta kthej këtë trup”, ka shkruar reperja në përshkrimin e videos.

Njëherësh, ajo e ka publikuar në Instagram një fotografi që thekson fizikun e saj duke pozuar pranë një Ferrari. /Telegrafi/

View this post on Instagram

*hair flip has left the chat*

A post shared by Tayna (@tayna) on

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »