Tani me WordAds mund të fitoni para në WordPress

Fito para me WordAds ne WordPress

WordPress ka lajmëruar që po e bëjnë ndërlidhjen e rrugës së vet për blogerët për të përfituar para.

Ata kanë lajmëruar një program të ri të quajtur WordAds që ua mundëson zotëruesve të uebfaqeve të paraqesin reklama në blogjet e tyre dhe që nuk kanë nevojë të mbështetehn në Google AdSense.

Blogu zyrtar ka treguar për programin kështu:

Gjatë viteve një nga kërkesat më të shpeshta në WordPress.com ka qenë që t’u mundësohet blogerëve që të fitojnë para nga blogu i tyre nëpërmjet reklamave. Ne i kemi rezistuar reklamave sepse pjesën më të madhe të tyre ne e kemi parë si të panevojshme dhe dukej se AdSense i Google ishte shteti-i-artit, që ishte pikëlluese. Ju shpenzoni shumë kohë dhe mund në blogun tuaj dhe ju meritoni më mirë se AdSense.”

Jo të gjitha blogjet do të jenë të denja për programin. Blogjet duhet të jenë publike dhe të kenë një domein të vetin për të marrë pjesë. Ju tashmë duhet të keni një emër të caktuar të domeinit dhe të rregulloni blogun tuaj për të aplikuar. /fbiznes.com/

Për më tepër info klikoni: Këtu

You May Also Like

10 Comments

 1. Howdy just wanted to give you a quick heads up. The words
  in your article seem to be running off the screen in Internet explorer.
  I’m not sure if this is a formatting issue or something to do with web browser compatibility
  but I thought I’d post to let you know. The style and design look great though!
  Hope you get the problem solved soon. Many thanks Does your website have
  a contact page? I’m having a tough time locating it but,
  I’d like to shoot you an e-mail. I’ve got some suggestions for your blog you might be
  interested in hearing. Either way, great website and I look forward to seeing it improve
  over time. Ahaa, its nice dialogue concerning this post here at this weblog, I have read
  all that, so now me also commenting here.

 2. I will immediately grasp your rss as I can’t find your e-mail subscription hyperlink
  or e-newsletter service. Do you have any? Kindly let me
  recognise so that I may subscribe. Thanks. I couldn’t
  refrain from commenting. Perfectly written! Its such as you read my mind!
  You seem to understand a lot approximately this, such
  as you wrote the book in it or something. I think that you just could do with some percent to
  power the message home a bit, however instead of that, this is
  wonderful blog. An excellent read. I will definitely be back.

 3. Hey there I am so excited I found your site, I really found you by accident, while I was searching on Bing for something else, Regardless I am here
  now and would just like to say kudos for a remarkable post and a all
  round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time
  to read it all at the minute but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time
  I will be back to read more, Please do keep up the superb work.

 4. Hey! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew
  where I could find a captcha plugin for my comment form?

  I’m using the same blog platform as yours and I’m having
  difficulty finding one? Thanks a lot!

 5. I have learn some good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting.

  I surprise how a lot effort you put to make
  this sort of excellent informative website.

 6. I quite like reading a post that will make people think.

  Also, many thanks for permitting me to comment!

 7. Wonderful site you have here but I was curious about if
  you knew of any community forums that cover the same topics discussed in this article?
  I’d really like to be a part of online community where I
  can get comments from other knowledgeable people that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know.
  Cheers!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »