Ironizon Tuna: Erdha ta marr koronavirusin në Shkup

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, gjatë muajve të izolimit për shkak të pandemisë globale, ka qëndruar në Prishtinë me bashkëshortin dhe djalin e saj. Tani që kufijtë e Kosovës janë hapur , ajo është rikthyer…

add comment

20 fakte për Steve Jobs që do t’ju habisin jo pak

Pavarësisht arritjeve të padiskutueshme të një nga njerëzve më inovatorë të kohës sonë, rruga e Steve Jobs drejt suksesit mund të jetë shumë gjëra, përveçse e zakonshme 1. Steve Jobs u birësua nga Clara dhe…

add comment

Kida vë në dukje linjat e saj trupore me fustanin atraktiv

Këngëtarja Kida është mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të…

add comment

Kim Kardashian rikthehet me pozat për të cilat është e njohur

Kim Kardashian është rikthyer me pozat atraktive duke i mahnitur ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale. Bukuroshja ka refuzuar që izolimi si pasojë e pandemisë globale ta pengojë atë për të qenë frymëzim…

add comment

Pixar dhe Disney do të publikojnë filmin e parë të animuar për fëmijë me personazh kryesor një homoseksual

Studiot e animacionit Pixar zbuluan të premten personazhin e parë kryesor homoseksual në filmin e tyre më të ri të animuar për fëmijë me metrazh të shkurtër, të quajtur “Out”. Studio në pronësi të Disney-t,…

add comment

Marina Vjollca po çmend me këto foto të realizuara sot

Marina Vjollca ka vazhduar që të postojë foto tepër interesante dhe seksi në Instagram Edhe këtë javë, nga vendi i njëjtë, moderatorja ka bërë foto që tregojnë sharmin e saj por edhe asetet e saj…

add comment

Hoqi tatuazh në këmbë – Çiljeta: Kam 10 vite që agjeroj, ja lutjet e mia

“Është një natë që nuk duhet humbur sepse ne e presim gjithë vitin që të vijë. Edhe ato që nuk dinë të falen, sugjeroj të rinjtë të vendosin sot kokën në sexhde (pjesë e riteve…

add comment

Kim Kardashian shfaqet me plot stil , teksa merr vëmendje me dukjen e re

Superylli televiziv, Kim Kardashian, ka befasuar të gjithë me ndryshimin e fundit që ka bërë në dukje, pasi u kthye në bionde pas një kohe të gjatë. Bukuroshja, që është një nga personazhet me më…

add comment

Jessica Alba i kthehet zhanrit aksion në filmin e Netflix, “Trigger Warning”

Netflix po bën një hap përpara me zhanrin aksion, ndërsa kësaj radhe me Jessica Alban në rolin kryesor. Aktorja 39 vjeçare do të luajë në filmin aksion-triller që do të titullohet “Trigger Warning”. Variety bënë të…

add comment

Melinda Ademi publikon këngën “24 Bars” [VIDEO]

Rep-artistja Melinda Ademi tash e një kohë po krijon karrierën e saj muzikore në Kosovë. Pas disa tentimeve që pati në Amerikë, krijuesja e hitit “Karma” gjeti veten në vendin ku edhe e ka prejardhjen….

add comment

Si duken sot 14 modelet ikonike të viteve të ‘90

Në vitet ‘90, ato tronditën pistën, na buzëqeshën nga kopertinat e revistave dhe ishin pjesëmarrëse në shumë reklama e video muzikore. Helena Christensen, Kate Moss, Stephanie Seymour dhe Elle Macpherson janë vetëm disa emra që…

add comment