Dua Lipa provokuese

Dua Lipa shfaqet provokuese dhe me flokë blu për revistën “Modern Weekly Style”

Ajo tashmë njihet si këngëtare, valltare e po ashtu edhe si aktiviste. Megjithatë, artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, shpesh herë merr rolin e modeles në fotosesionet që realizon. E tillë shfaqet edhe në…

add comment
Rita dhe Vera Ora plot stil ne Notting Hill

Rita dhe Vera Ora me dukje plot stil shëtisin në rrugët e Notting Hill

Ajo ka qenë e izoluar larg familjes së saj gjatë pandemisë coronavirus, ndërsa tani po shijon ribashkimin me ta. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora, e cila është parë së bashku me nënën e…

add comment
Arta Nitaj tërheqëse para pasqyrës

Arta Nitaj pozon tërheqëse para pasqyrës, vë në pah gjoksin atraktiv

Arta Nitaj vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe njëherësh një personazh mjaft i pëlqyer në faqet rozë. Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë, nuk heziton të sjell imazhe dhe video…

add comment
Dokumentari për veprat e Bekim Fehmiut

Publikohet ‘trailer’-i i dokumentarit për jetën dhe veprat e Bekim Fehmiut

Të hënën u shënua dhjetëvjetori i vdekjes së aktorit të madh shqiptar, Bekim Fehmiu. Fehmiu shquhet si një nga figurat më të mëdha të kinematografisë vendore, i cili ka lënë prapa një karrierë të bujshme…

1 comment
Altuna Sejdiu - Tuna - ZOGU

Altuna Sejdiu-Tuna i rikthehet vëmendjes me “ZOGUN”

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna duket se ka ruajtur format e saj seksi gjatë pandemisë së koronavirusit. Këngëtarja, e cila është e martuar me Patris Berishë dhe ka një djalë, vitin e kaluar kishte ardhur me një…

add comment
Leonora Jakupi - Urime qyteti im i zemres

Leonora Jakupi në ditën e çlirimit të Skënderajt: Urime qyteti im i zemrës

Ditën e sotme (e enjte) shënohet dita e çlirimit të Komunës së Skënderajt. Me këtë rast, një reagim për këtë ditë të rëndësishme të vendit të saj e ka bërë edhe këngëtarja e mirënjohur, Leonora…

add comment

Ilire Vinca ftohet të bëhet pjesë e Akademisë Evropiane të Filmit

Aktorja e njohur kosovare Ilire Vinca është ftuar të bëhet pjesë e Akademisë Evropiane të Filmit. Ilire Vinca ka një karierë të pasur si aktore e filmit, teatrit dhe si profesoreshë e aktrimit në Universitetin…

add comment

Ironizon Tuna: Erdha ta marr koronavirusin në Shkup

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, gjatë muajve të izolimit për shkak të pandemisë globale, ka qëndruar në Prishtinë me bashkëshortin dhe djalin e saj. Tani që kufijtë e Kosovës janë hapur , ajo është rikthyer…

add comment

Kida vë në dukje linjat e saj trupore me fustanin atraktiv

Këngëtarja Kida është mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të…

add comment

Marina Vjollca po çmend me këto foto të realizuara sot

Marina Vjollca ka vazhduar që të postojë foto tepër interesante dhe seksi në Instagram Edhe këtë javë, nga vendi i njëjtë, moderatorja ka bërë foto që tregojnë sharmin e saj por edhe asetet e saj…

add comment

Melinda Ademi publikon këngën “24 Bars” [VIDEO]

Rep-artistja Melinda Ademi tash e një kohë po krijon karrierën e saj muzikore në Kosovë. Pas disa tentimeve që pati në Amerikë, krijuesja e hitit “Karma” gjeti veten në vendin ku edhe e ka prejardhjen….

add comment