Luana Vjollca

Luana Vjollca shijon një ditë të nxehtë, derisa është në përgatitje të këngës së re

Këngëtarja, prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Derisa po bëhet gati për një hit veror, autorja e…

add comment
Bebe Rexha thekson të pasmet

“Hoqa maskën vetëm për fotografi”- Bebe Rexha thekson të pasmet gjatë një shëtitje

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, vazhdon të jetë ndër më atraktivet sa i përket paraqitjeve të saj. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu me ndjekësit e saj imazhe nga përditshmëria. Së fundmi,…

add comment
Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough

Tronditi botën, del rezultati i autopsisë së nipit 27-vjeçar të Elvis Presley-t

Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough, ka vrarë veten në mënyrë tragjike. 27-vjeçari u gjet nga policia me një plagë të vetme arme në kraharor, rreth orës 6:30 të…

add comment
Demi Rose vë në pah të pasmet e tonifikuara

Demi Rose vë në pah të pasmet e tonifikuara përmes bikinive të kuqe

Demi Rose vazhdon të mbetet njëra nga modelet më të komentuara anembanë botës. Ajo di të jetë pjesë e faqeve rozë, pasi shpeshherë publikon imazhe provokuese, ku vë në pah linjat e tonifikuara trupore. Në…

add comment
Jehona Lumi - Erdh Pranvera

Jehona Lumi publikon ripërpunimin e këngës “Erdh Pranvera”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Lumi, njihet për një interpretim të veçantë të këngëve të ndryshme. Ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, duke bërë të ditur për më të rejat nga jeta e…

add comment
Arta Nitaj tërheqëse para pasqyrës

Arta Nitaj pozon tërheqëse para pasqyrës, vë në pah gjoksin atraktiv

Arta Nitaj vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe njëherësh një personazh mjaft i pëlqyer në faqet rozë. Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë, nuk heziton të sjell imazhe dhe video…

add comment
Leonora Jakupi - Urime qyteti im i zemres

Leonora Jakupi në ditën e çlirimit të Skënderajt: Urime qyteti im i zemrës

Ditën e sotme (e enjte) shënohet dita e çlirimit të Komunës së Skënderajt. Me këtë rast, një reagim për këtë ditë të rëndësishme të vendit të saj e ka bërë edhe këngëtarja e mirënjohur, Leonora…

add comment

Ironizon Tuna: Erdha ta marr koronavirusin në Shkup

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, gjatë muajve të izolimit për shkak të pandemisë globale, ka qëndruar në Prishtinë me bashkëshortin dhe djalin e saj. Tani që kufijtë e Kosovës janë hapur , ajo është rikthyer…

add comment

Kida vë në dukje linjat e saj trupore me fustanin atraktiv

Këngëtarja Kida është mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të…

add comment

Kim Kardashian rikthehet me pozat për të cilat është e njohur

Kim Kardashian është rikthyer me pozat atraktive duke i mahnitur ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale. Bukuroshja ka refuzuar që izolimi si pasojë e pandemisë globale ta pengojë atë për të qenë frymëzim…

add comment

Pixar dhe Disney do të publikojnë filmin e parë të animuar për fëmijë me personazh kryesor një homoseksual

Studiot e animacionit Pixar zbuluan të premten personazhin e parë kryesor homoseksual në filmin e tyre më të ri të animuar për fëmijë me metrazh të shkurtër, të quajtur “Out”. Studio në pronësi të Disney-t,…

add comment
Translate »