Rizoto me mish të bluar

Drekë shumë e shijshme për ju – Rizoto me mish të bluar

Ushqim shumë i shijshëm që të kënaqë dhe të ngopë. Përbërësit: – 250 gramë mish i bluar; – 1 qepë; – 2 karota; – 1 filxhan oriz (filxhani prej 100 ml); – ½ kungulleshe; –…

add comment
Translate »