Musaka pa mish të bluar

Ushqim veror i lehtë dhe i shkëlqyeshëm për ju: Musaka pa mish të bluar!

Koha është për ushqime të lehta dhe të shëndetshme të cilat forcojnë shpirtin dhe trupin Përbërësit e nevojshëm: – 600 g patate;– 1 domate e madhe;– 1 qepë;– 2 speca të gjelbër;– 1 karotë e…

add comment
Rizoto me mish të bluar

Drekë shumë e shijshme për ju – Rizoto me mish të bluar

Ushqim shumë i shijshëm që të kënaqë dhe të ngopë. Përbërësit: – 250 gramë mish i bluar; – 1 qepë; – 2 karota; – 1 filxhan oriz (filxhani prej 100 ml); – ½ kungulleshe; –…

add comment
Translate »