Profesori Alvaro Morte - La Casa De Papel

Në sezonin e fundit të La Casa De Papel ‘profesori’ bëhet me rival

Seriali i njohur, “La Casa De Papel” ka paralajmëruar ditë më parë se do të transmetojë sezonin e pestë dhe të fundit. Derisa po bëhen përgatitjet për sezonin e ri, disa nga informacionet për të…

add comment
Sezoni i pestë i La Casa de Papel

Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

Seriali i njohur “La Casa de Papel” ka shokuar fansat në të gjithë botën, që nga viti 2017. Me skenat e saj shpërthyese dhe planet e hajdutëve, bën që interesimi për të të rritet edhe…

add comment
La Casa de Papel 5

Fansat besojnë se “La Casa de Papel 5” do të jetë sezoni i fundit i serialit

Fansat e “La Casa de Papel” besojnë se sezoni i pestë do të jetë i fundit pasi të zbulojnë një të dhënë të rëndësishme për vjedhje. Kasti zbuloi se ata së shpejti do të ktheheshin…

add comment