Kelmendi: Shtyrja e Lojërave Olimpike lajm i mirë për mua

Pandemia e koronavirusit ka pezulluar të gjitha aktivitet sportivë në Kosovë, këtu duke përfshirë edhe sportin e xhudos. Kjo ka ndikuar mjaft shumë edhe në formën e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendit, e cila ka qenë…

add comment

Filmi rus për luftën e Kosovës, me plot trillime për UÇK-në e shqiptarët

Rusia historikisht ka qenë kundër Kosovës dhe pavarësisë së saj. E këtë e ka dëshmuar në etapa të ndryshme duke i qëndruar afër regjimit të Millosheviqit, por edhe pas luftës e deri në ditët e…

2 comments

Rita Ora publikon fotografi provokuese me bikini, nga sesioni i realizuar për revistën e famshme “LOVE”

Muaj më parë, Rita Ora, pozoi për revistën e famshme “LOVE”, ku dha edhe një intervistë shumë interesante duke zbuluar detaje nga jeta e saj. Pikërisht në këtë intervistë, ajo kishte treguar se si i…

add comment
Translate »