Fito para me WordAds ne WordPress

Tani me WordAds mund të fitoni para në WordPress

WordPress ka lajmëruar që po e bëjnë ndërlidhjen e rrugës së vet për blogerët për të përfituar para. Ata kanë lajmëruar një program të ri të quajtur WordAds që ua mundëson zotëruesve të uebfaqeve të…

9 comments
Regjistrohu dhe fito para online-NeoBux

NeoBux : PTC faqja më e sigurtë për të fituar online nëpërmjet klikimeve!

NeoBux eshte ne treg per klikime per me shume se 12 vite dhe eshte nje nder faqet per klikime me e besushme per te gjithe. Per te gjithe ju qe nuk keni akoma llogari per…

add comment

Google AdSense çfarë është dhe si funksionon ?

Nëse jeni fillestar në Blogging dhe në botën në internetit në përgjithësi, ju mund të keni dëgjuar për Google Adsense ose keni parë reklama Adsense kur keni kontrolluar diçka në Google dhe vizituat një faqe…

add comment

Si mund të përfitoni para me metodën WordPress?

WordPress është ndërtuesi më popullor i faqes në botë dhe sistemi i menaxhimit të përmbajtjes. Në varësi të synimeve dhe interesave tuaja, ju mund të krijoni të ardhura të ndryshme me pak kohë dhe shpenzime…

2 comments

Cfare jan klikimet me pagese (PTC ),dhe si te fitoni para nga ato?

Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? U lodhet duke kerkuar pune dhe u zhgenjyet nga rezultatet e kerkimit dhe te mundimit tuaj? Doni te jeni te pavarur? Doni te punoni nga shtepia? Doni te jeni…

add comment