Fito para me WordAds ne WordPress

Tani me WordAds mund të fitoni para në WordPress

WordPress ka lajmëruar që po e bëjnë ndërlidhjen e rrugës së vet për blogerët për të përfituar para. Ata kanë lajmëruar një program të ri të quajtur WordAds që ua mundëson zotëruesve të uebfaqeve të…

9 comments

Disa këshilla për PTC faqet për arsye sigurie!

Për arsye sigurie pa marë parasysh që po futeni në një biznes në internet pa para ju këshillojmë që të shkoni te faqja ku dëshironi të regjistroheni dhe të hulumtoni reth saj. Shikoni sa përdoruesit ka…

add comment

Cfare jan klikimet me pagese (PTC ),dhe si te fitoni para nga ato?

Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? U lodhet duke kerkuar pune dhe u zhgenjyet nga rezultatet e kerkimit dhe te mundimit tuaj? Doni te jeni te pavarur? Doni te punoni nga shtepia? Doni te jeni…

add comment