Episodi special i “Friends” pritet të finalizohet gjatë verës

Ribashkimi special i tyre ishte planifikuar të transmetohej më 27 maj, por data e xhirimit u shty përsëri për shkak të COVID-19. Dhe tani EarnerMedia Entertainment dhe producenti Bob Greenblat zbuluan se xhirimet e këtij…

add comment
Translate »