Si duken sot 14 modelet ikonike të viteve të ‘90

Në vitet ‘90, ato tronditën pistën, na buzëqeshën nga kopertinat e revistave dhe ishin pjesëmarrëse në shumë reklama e video muzikore. Helena Christensen, Kate Moss, Stephanie Seymour dhe Elle Macpherson janë vetëm disa emra që…

add comment
Translate »