Angela Martini me bikini

Angela Martini merr vëmendje me bikini, ndërsa vë në pah linjat trupore

Ditëve të fundit ka qenë një nga emrat më të lakuar në showbizin ndërkombëtar e po ashtu edhe në atë shqiptar. Bëhet fjalë për modelen me prejardhje shqiptare, Angela Martini, e cila u komentua tejet…

add comment
Enca ne Barcelone

Enca duket provokuese në fotografitë e reja nga Barcelona

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, gjatë kësaj vere ka ndërruar destinacione të shumta e mjaft luksoze. Pas një kohe të mirë të kaluar në Dubai, ajo tashmë ka zgjedhur për të kaluar pushimet e radhës…

add comment
Si gjithmonë provokuese Kejvina Kthella

Kejvina Kthella rikthen sërish pozat me bikini, vë në pah asetet

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, shpeshherë është në qendër të vëmendjes. Kjo ndodh përshkak të postimeve të ndryshme të saj në rrjete sociale, ku ajo nuk heziton të theksoj linjat e saj trupore. Ajo…

add comment
Rita Ora pa reçipeta

Rita Ora tërheq sërish vëmendjen me veshjet ku shihet pa reçipeta

Ajo ka qenë duke shijuar kohën me më të dashurit e saj në Ibiza, përfshirë edhe të dashurin Romain Gavras. Por, Rita Ora nuk po i lë anash as edhe fansat e saj, të cilëve…

add comment
Enca Haxhia - Break Down

Enca si përherë me poza atraktive, kësaj radhe josh me dukjen gjatë pushimeve

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të komentohet në masë të madhe në faqet rozë. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi,…

add comment
Luana Vjollca

Luana Vjollca shijon një ditë të nxehtë, derisa është në përgatitje të këngës së re

Këngëtarja, prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Derisa po bëhet gati për një hit veror, autorja e…

add comment
Luana Vjollca me fustanin me lule

Luana Vjollca nuk zhgënjen fansat, mahnit e veshur me fustanin me lule

Luana Vjollca është njëra ndër këngëtaret dhe prezantueset më të komentuara në estradën shqiptare. Bukuroshja bionde di të tërheq vëmendjen fansave përmes postimeve të ndryshme që bën, duke i mbajtur të azhurnuar mbështetësit e saj….

add comment
Dhurata Dora imazhe atraktive nga Spanja

Dhurata Dora sjell imazhe atraktive nga Spanja, teksa vë në pah linjat trupore

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka qenë mjaft aktive këtë verë sa i përket prurjeve të reja muzikore. Ajo është aktualisht duke shijuar sukseset e dy projekteve muzikore më të fundit “Ferrari” dhe “Fajet” në…

add comment
Bebe Rexha thekson të pasmet

“Hoqa maskën vetëm për fotografi”- Bebe Rexha thekson të pasmet gjatë një shëtitje

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, vazhdon të jetë ndër më atraktivet sa i përket paraqitjeve të saj. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu me ndjekësit e saj imazhe nga përditshmëria. Së fundmi,…

add comment
Anxhelina Hadergjonaj cmend rrjetin

Teksa tregon linjat atraktive trupore, Axhelina ngacmon fansat duke i pyetur se a po kanë frikë nga coronavirusi

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale nga fansat e saj. Megjithëse ka kohë që ka paralajmëruar rikthimin në muzikë, Anxhelina po vazhdon të ende të qëndrojë pasive në…

1 comment
Beatrix Ramosaj mahnit me pozat në bikini

Beatrix Ramosaj mahnit me pozat në bikini: Duke të pritur ty

Ajo që gjithmonë shfaqet me një stil të veçantë të veshjes dhe paraqitjeve skenike është padyshim Beatrix Ramosaj. Bukuroshja brune ka mbushur rrjetet sociale duke sjellë në mënyrë të vazhdueshme fotografi aktraktive. Njëjtë ka bërë…

add comment
Translate »