Charlize Theron luan rolin kryesor në filmin e ri me superheronj

Aktorja hollivudiane, Charlize Theron, në kohët e fundit është duke i baraspeshuar në mënyrë të suksesshme rolet e saja në drama dhe filma aksion. Pas hitit të vitit të kaluar, “Bombshell”, 44-vjeçarja gjatë këtij viti…

add comment
Translate »