Bizele me kerpudha

Një super recetë që duhet ta provoni “Bizele me kërpudha”

Njihuni me përbërësit dhe mënyrën e përgatitjes së kësaj pjate kryesore. Kur gatuani bizele, gjithmonë shtoni ujë të nxehtë, sepse uji i ftohtë dëmton perimet gjatë gatimit. Përbërësit: – 3 qepë; – 600 g bizele;…

add comment
Translate »