Torte me banane dhe brume çokollate

Tortë e shijshme me banane dhe brumë të thjeshtë çokollate

Recetë 100% e mrekullueshme! Ëmbëlsirë e shijshme të cilën do të dëshironi ta gatuani shumë shpesh!  Përbërësit: – 300 g miell; – 300 g sheqer; – 50 g pluhur kakaoje; – 1/3 e lugës së…

add comment
Translate »