Anxhelina Hadergjonaj cmend rrjetin

Teksa tregon linjat atraktive trupore, Axhelina ngacmon fansat duke i pyetur se a po kanë frikë nga coronavirusi

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale nga fansat e saj. Megjithëse ka kohë që ka paralajmëruar rikthimin në muzikë, Anxhelina po vazhdon të ende të qëndrojë pasive në…

1 comment
Translate »