Sezoni i pestë i La Casa de Papel

Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

Seriali i njohur “La Casa de Papel” ka shokuar fansat në të gjithë botën, që nga viti 2017. Me skenat e saj shpërthyese dhe planet e hajdutëve, bën që interesimi për të të rritet edhe…

add comment
Translate »