Recetë me pak harxhime për iftar që do ju lë pa fjalë me shijen![VIDEO]

Sot është iftari i 23-të i muajt te bekuar te Ramazanit dhe ne si cdo dite edhe sot do të ju tregojme nje mëny me pak harxhime por me shije te kendshme se si te pregaditni iftarin tuaj.

Përbërësit:

  • 4 Speca
  • 250gr Gjizë
  • 7 lug gjelle pavllak
  • 100ml krem për gatim
  • kripë
  • piper i zi

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »