Një super recetë me kungulleshka,qofte dhe mish i bluar! [VIDEO]

Një super recetë me kungulleshka,qofte dhe mish i bluar shije e mrekullueshme provojeni.

Receta:

  • 3 kungulleshka I skuqim ne vaj
  • Qofte
  • 1 vez
  • 1 kep
  • 3 lug gjelles prezlla (buke e grimcuar)
  • 500 gram mish i bluar
  • Erza
  • 1 lug gjelles sos domatesh
  • Gjys gote te ujit ujë

Ju bëftë mire.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »