Nisin xhirimet e “La Casa de Papel 5”, profesori konfirmon prezencën e tij në sezonin e ri të serialit

La Casa de Papel 5 profesori konfirmon prezencën e tij në sezonin e ri

Fansat e “La Casa de Papel” janë akoma të mbërthyer pasi sezoni i katërt ka përfunduar me një largim potencialisht fatal. Fatmirësisht, një postim i fundit nga ylli kryesor i serialit ka konfirmuar rikthimin e profesorit.

Shumë shikues u lanë duke debatuar nëse profesori mbijetoi në fund të sezonit të katërt.

Aktori që luan këtë rol, Alvaro Morte u lajmërua së fundmi në Instagram, duke publikuar një fotografi me mbishkrimin “Unë jam kthyer”.

Fansat e platformës Netflix mund të rrinë të qetë tashmë, pasi është e sigurt se mjeshtri kriminel do të rikthehet edhe në sezonin e pestë.

Serial i njohur i Netflix publikoi sivjet një tjetër sezon emocionues.

Profesori (luajtur nga Alvaro Morte) dhe ekipi i tij janë ende në grabitje të Bankës së Spanjës. Pas vdekjes tragjike të Nairobit (Alba Flores), banda u dyfishua në planin e rrezikshëm në episodin final të sezonit.

La Casa de Papel 5 profesori konfirmon prezencën e tij në sezonin e ri

Sidoqoftë, ngjarjet në prapaskenë morën një kthesë të papritur kur Profesori u mbajt në sulm me armë nga ish-inspektori i paqëndrueshëm i policisë Alicia Sierra (Najwa Nimri) në momentet e fundit të sezonit të katërt.

Edhe pse Alicia nuk e tërheq këmbëzën, shumë fansa ishin akoma të shqetësuar se mos Profesori nuk do të ishte gjallë në sezonin tjetër.

Fatmirësisht, një postim i fundit në Instagram nga vet aktori, ai konfirmoi që do të rikthehet në sezonin e pestë.

La Casa de Papel 5 profesori konfirmon prezencën e tij në sezonin e ri

Pavarësisht se Netflix nuk njofton zyrtarisht dritën jeshile për sezonin e pestë, seriali duket se ka filluar xhirimet për sezonin e ri.

Në selfie-n e tij të fundit në Instagram, ylli spanjoll po qëndron i sigurt gjatë pandemisë coronavirus dhe është parë duke vënë një maskë të disponueshme. /Telegrafi/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »