Morena Taraku shfaqet gjysmë e zhveshur duke ngrënë picë në krevat

Morena Taraku duket joshëse.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është shfaqur joshëse në Instagram duke ngrënë një picë.

Ajo e ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet gjysmë e zhveshur derisa po ha picë në krevat.

“Dita për picë”, ka shkruar ajo pranë fotografisës së postuar ne Instagram.

View this post on Instagram

PIZZA DAY ?

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »