Luana Vjollca nuk zhgënjen fansat, mahnit e veshur me fustanin me lule

Luana Vjollca me fustanin me lule

Luana Vjollca është njëra ndër këngëtaret dhe prezantueset më të komentuara në estradën shqiptare.

Bukuroshja bionde di të tërheq vëmendjen fansave përmes postimeve të ndryshme që bën, duke i mbajtur të azhurnuar mbështetësit e saj.

Sidoqoftë, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Luana ka mahnitur me dukjen, ndërsa ka pozuar tek disa shkallë.

Luana Vjollca me fustanin me lule

E veshur me një fustan me lule, ajo ka vënë në pah linjat trupore, të cilat i ka fituar përmes ushtrimeve të shumta.

Me një makijazh të thjeshtë, Luana dukjes ka vendosur që t’i bashkëngjit edhe aksesorë, të cilat janë të paevitueshme për të.

View this post on Instagram

July or August? ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndërkaq, këngëtarja ka bërë të ditur se do të sjell projektin e ri muzikor, në bashkëpunim me Jay Santos. /Telegrafi/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »