Kim Kardashian rikthehet me pozat për të cilat është e njohur

Kim Kardashian është rikthyer me pozat atraktive duke i mahnitur ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka refuzuar që izolimi si pasojë e pandemisë globale ta pengojë atë për të qenë frymëzim për modë dhe linja trupore për më shumë se 171 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Gjatë fundjavës, pjesëtarja e famshme e klanit Kardashian/Jenner ka pozuar në mënyrë provokuese duke marrë miliona pëlqime për disa orë.

Ndërsa ditë më parë, ajo i ka publikuar disa fotografi nga stërvitjet, në të cilat është shfaqur me bikini.

Në këtë mënyrë, 39-vjeçarja në të njëjtën kohë ka treguar rutinën e saj të ushtrimeve dhe suksesin e arritur. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Quarantine Workout

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

Summer Mesh collection just dropped SKIMS.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »