Horoskopi Javor

Horoskopi Javor – 4 Maj – 10 Maj 2020

DASHI21 Mars – 19 Prill

Fillimi i javës do të jetë shumë produktiv. Të hënën (4 maj), në fakt, do të keni disa projekte për të propozuar. Ndërsa të martën (5 maj), do të tërhiqeni kryesisht nga angazhimet e familjes.

DEMI – 20 Prill – 20 Maj

Do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm në gjysmën e dytë të javës veçanërisht të enjten (7 maj) , pasi Hëna e plotë do t’ju shtojë stresin. Gjithashtu kujdes të premten (8 maj), sepse dikush mund t’ ju mashtrojë: shtoni vigjilincën.

BINJAKËT – 21 Maj – 20 Qershor

ava do të fillojë me emocione të forta për shenjën e Binjakëve. Të hënën (4 maj) ju mund të përjetoni një mbrëmje intriguese dashurie, ndërsa të martën më (5 maj) do të keni një takim pasionant.

GAFORRJA – 21 Qershor – 22 Korrik

Konkretisht të mërkurën (6 maj) do të përfshiheni në çështje të lidhura me strehimin. Ndërsa të premten (8 maj) ju presin takime të reja.

LUANI – 23 Korrik – 22 Gusht

Kjo javë do të shënojë rifillimin tuaj. Të hënën (4 maj) do të filloni projektet tuaja .Ndërsa ditën e enjte (7 maj) do të ndiheni të stresuar për shkak të Hënës së plotë.

VIRGJËRESHA – 23 Gusht – 22 Shtator

Një rifillim i bukur i punës. Dita e mërkurë (6 maj) do të jetë një ditë e favorshme për biznesin dhe çdo financim, ndërsa për ditën e enjte ( 7 maj) yjet ju këshillojnë të pranoni ofertën që do t’ju bëhet.

PESHORJA – 23 Shtator – 22 Tetor

Një javë shumë pozitive ju pret. Dita më me fat do të jetë e mërkura (6 maj), ditë ku do të shndërroheni në një profesionist përsa i përket biznesit.

AKREPI – 23 Tetor – 21 Nëntor

Në fillim të javës do të jeni paksa të nënshtruar të mërkurën ( 6 maj) dhe e enjte ( 7 maj) do t’ju ‘thyhet’ krenaria. Do të keni një dëshirë për t’u përballur me sfidat e reja për të treguar se ju vleni gjithashtu.

SHIGJETARI – 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Ditët e para të javës do të jenë të jenë të mbushura nga miqtë dhe bashkëpunime pune. Ndërsa në fundjavë dashuria kthehet në protagoniste dhe do ju dhurojë mbrëmje romantike ditën e enjte ( 7 maj) dhe të premten (8 maj).

BRICJAPI – 22 Dhjetor – 19 Janar

Parashikohet një javë shumë e ngarkuar nga pikëpamja e punës. Ditët më interesante do të jenë dita e enjte (7 maj) kur do të keni një takim të dobishëm dhe të premten (8 maj) kur keni arritur të zbatoni një strategji fituese.

UJORI – 20 Janar – 18 Shkurt

Përgatituni për një zgjim të ndenjave veçanërisht të martën ( 5 maj). Ndërsa të premten ( 8 maj) do të ketë një takim intrigues.

PESHQIT – 19 Shkurt – 20 Mars

Këtë javë do të rikuperoheni shumë mirë në punë. Të hënën ( 4 maj) mund të merrni fonde të rëndësishme për realizimin e projektit tuaj. Ndërsa të enjten ( 7 maj) do të shfrytëzoni të gjithë mundësitë e reja.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »