Horoskopi Javor 10 Gusht – 16 Gusht 2020

Horoskopi Javor 10 Gusht – 16 Gusht 2020

Horoskopi Javor 10 Gusht – 16 Gusht 2020

DASHI – 21 Mars – 19 Prill

Nëse jeni ne një lidhje do bëni mire te mos i ngatërroni paratë gjate kësaj jave sepse ne një moment apo ne një tjetër do lindin debate dhe mosmarrëveshje. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë atyre qe do i joshin me fjale te bukura, por atyre qe me qetësinë e tyre do duken me interesante. Për te përmirësuar financat nuk duhet kurrsesi te besoni tek lojërat e fatit sepse përndryshe situata do ju dale jashtë kontrollit. Gjendja shëndetësore do jete edhe me e mire nga sa e kishit menduar. Do jeni ne forma te shkëlqyer dhe plot energji. Ne pune do jete momenti ideal për te filluar projekte te reja. Do jeni te përqendruar dhe do arrini shpejt atje ku keni dashur. Jeta familjare do jete e mire.

DEMI – 20 Prill – 20 Maj

Do kaloni shume vështirësi gjate kësaj jave juve qe jeni ne një lidhje dhe here pas here do jeni ne dyshim nëse doni apo jo te qëndroni pranë partnerit. Mos merrni asnjë vendim te nxituar. Beqaret nuk duhet t’i besojnë pamjes se pare sepse mund te zhgënjehen dhe mund te vuajnë. Për një lidhje te qëndrueshme duhet te bëni paksa durim. Ne planin financiar do kryeni shpenzime te ekzagjeruar dhe situata mund te ketë goxha tronditje. Shëndeti do jete akoma me i mire nëse merreni me sport apo praktikoni yoga. ne pune duhet te harxhoni pak kohe për te reflektuar me kujdes para se te veproni. Ne këtë mënyrë do arrini me shpejt suksesin. Ambienti ne familje nuk do jete i ngrohte.

BINJAKËT – 21 Maj – 20 Qershor

Pozicionimi i yjeve do jete shume i mire këtë jave ne jetën tuaj ne çift. Do i sqaroni qe ditët e para mosmarrëveshjet e vogla dhe do jeni me te qete. Mbrëmjet e fundjavës do jene mjaft romantike. Beqaret nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer prej kohesh dhe do pranojnë te njihen me ata qe do i joshin. Mire është te mos nxitohen për te mare vendime. Me financat do dini si te silleni dhe nuk do keni aspak probleme. Gjendja shëndetësore ka për te qene akoma me e mire se disa kohe me pare. Nuk do ndiheni me as te lodhur. Ne pune priten ndryshime te rëndësishme. Pranojini propozimet qe do ju bëhen për ndryshim pozicioni. Jeta familjare do jete si zakonisht.

GAFORRJA – 21 Qershor – 22 Korrik

Përgatituni për te papritura gjate kësaj jave juve qe jeni ne një lidhje. Partneri nuk do jete aspak ne humor dhe mund te keni probleme me te. Beqaret do bëjnë mire te sillen sa me mire me disa persona qe do i joshin sepse jetës nuk i dihet asnjëherë çfarë mund te sjelle. Te ardhurat qe keni mire është t’i menaxhoni me përkujdes. Po vazhduat te shpenzoni pa fund dhe pa menduar për te ardhmen do keni probleme dhe vështirësi. Shëndeti nuk do jete ne gjendjen me te mire. Mund te keni dhimbje koke dhe luhatje tensioni. Ne pune do jeni mjaft ambicioze dhe nuk do ndaleni derisa te arrini atje ku keni dashur. Disa miq te ngushte do ju ofrojnë ndihmën e tyre. Jeta familjare do jete e qëndrueshme.

LUANI – 23 Korrik – 22 Gusht

Jave e mbushur me surpriza do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Kënaqësitë dhe emocionet do jene te paimagjinueshme kështu qe duhet ta shfrytëzoni ne maksimum çdo moment. Beqaret do njihen me një person qe nuk e kishin pare kurrë me pare dhe do mendojnë seriozisht te krijojnë një lidhje me te. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë ne çdo moment. Do dini si t’i bëni mire llogarite dhe nuk do keni probleme. Shëndeti do jete me e mire se disa kohe me pare, por gjithsesi nuk do mungoje ndonjë dhimbje koke apo ndonjë shqetësim nga stomaku. Ne pune do jeni te zotet dhe do arrini shume shpejt qëllimin qe i keni vene vetes. Jeta familjare do jete e qete.

VIRGJËRESHA – 23 Gusht – 22 Shtator

Yjet do e favorizojnë tej mase këtë jave jetën tuaj ne çift. Do ndiheni për mrekulli pranë atij qe dashuroni dhe kënaqësitë do jene te paimagjinueshme. Beqaret duhet ta lënë veten te lire dhe te përfitojnë sa te mundin nga mundësitë qe do iu jepen. Te ardhurat do kenë edhe me shume përmirësime për shkak te përmbylljes me sukses te një projekti te madh. Do ndiheni me te qete kur te kryeni disa shpenzime. Gjendja shëndetësore do lere për te dëshiruar. Mund te keni probleme me zemrën ose me artikulacionet. Flisni sa me pare me mjeket specialiste. Ne pune do jeni profesioniste te vërtetë dhe do dini si te veproni ne çdo moment te sikletshem. Me familjaret gjerat do ecin për mrekulli.

PESHORJA – 23 Shtator – 22 Tetor

Jave sharmante kjo për ata qe janë ne një lidhje. Do ja kaloni mjaft mire ne krahët e partnerit dhe kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. Beqaret do njihen mire me disa persona dhe rreth ditës se enjte ose te premte mund te mendojnë për një lidhje. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë duhet ende shume maturi me shpenzimet. Shëndeti fizik dhe ai mendor nuk do kenë probleme. Do jeni ne forme te shkëlqyer dhe plot energji. Nëse ne pune jeni ne pritjeje te një rritjeje page apo keni kërkuar një ndryshim pozicioni do merrni përgjigje pozitive. Jave goxha pozitive. Marrëdhënia me familjaret do mbetet e ngrohte.

AKREPI – 23 Tetor – 21 Nëntor

Klima ne jetën tuaj ne çift do jete shume e ngrohte. Do merreni vesh me partnerin dhe shume shpejt mund te merrni edhe vendime te rëndësishme te cilat deri me sot i kishit lënë pas dore. Beqaret do kenë mundësi për takime, por nuk do mund te fillojnë histori dashurie serioze te paktën edhe për disa kohe. Financat do jene delikate. Do bëni mire te shpenzoni me kursin derisa gjendja te stabilizohet disi. Shëndeti duhet pasur me ne vëmendje se me pare. Do keni disa shqetësime te vogla, por qe do kalojnë shpesh. Ne pune do jeni plot energji dhe do arrini me shpejt sesa kishit menduar objektivin kryesor. Jeta familjare do jete njësoj si me pare.

SHIGJETARI – 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Dite premtuese do vijnë gjate kësaj jave ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni mire ne krahët e partnerit dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Do jeni edhe largpamës. Beqaret do emocionohen mjaft nga dikush qe do ju gjendet pranë ne një moment te caktuar dhe mezi do presin ta bëjnë për vete. Do mundohen paksa, po do ja arrijnë qëllimit. Ne planin financiar mos merrni vendime te nxitura sepse gjendja mund t’iu përkeqësohet. Shëndeti here pas here do kenë shqetësime te vogla. Mos mbani dieta strikte qe te mos vuani. Gjithçka e ka një kufi. Ne pune do jeni mjaft ambicioze dhe do doni te arrini majën. Me pak mund do ja dilni. Jeta familjare do jete pa probleme.

BRICJAPI – 22 Dhjetor – 19 Janar

Dite premtuese do vijnë gjate kësaj jave ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni mire ne krahët e partnerit dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Do jeni edhe largpamës. Beqaret do emocionohen mjaft nga dikush qe do ju gjendet pranë ne një moment te caktuar dhe mezi do presin ta bëjnë për vete. Do mundohen paksa, po do ja arrijnë qëllimit. Ne planin financiar mos merrni vendime te nxitura sepse gjendja mund t’iu përkeqësohet. Shëndeti here pas here do kenë shqetësime te vogla. Mos mbani dieta strikte qe te mos vuani. Gjithçka e ka një kufi. Ne pune do jeni mjaft ambicioze dhe do doni te arrini majën. Me pak mund do ja dilni. Jeta familjare do jete pa probleme.

UJORI – 20 Janar – 18 Shkurt

Do përkujdeseni deri ne detaje këtë jave për personin qe keni ne krah dhe marrëdhënia me te do jete e shkëlqyer. Nuk do keni me se çfarë te kërkoni. Beqaret do fillojnë angazhime serioze nga mesi i javës. Shume gjera kane për te ndryshuar për ta. Ne planin financiar mos ndërmerrni shume rreziqe sepse situata do ju dale jashtë kontrollit. Me pas nuk do dini nga t’ia mbani. Shëndeti do ketë shqetësime te vogla, por asgjë për t’u alarmuar. Gjendja do përmirësohet vete dalëngadalë. Ne pune do jeni ambicione dhe mjaft te vendosur. Mendimet do i shprehni hapur dhe do flisni pa dorashka edhe me shefat. Ne familje do ketë mosmarrëveshje te vogla.

PESHQIT – 19 Shkurt – 20 Mars

Mos bëni gabim ta lini pas dore partnerin gjate kësaj jave sepse shume te tjerë po ju vështrojnë prej kohesh dhe presin qe t’ua rrëmbejnë atë. Çdo moment te lire kushtojani atij dhe përgatisni edhe surpriza. Beqaret duhet te tregohen te arsyeshëm dhe jo te fillojnë një lidhje sa për te mos qene vetëm. Me vone do vuajnë nëse e bëjnë këtë. Gjendja e financave ka shume mundësi te përmirësohet dhe ju te kryeni transaksione. Dita e enjte do jete më me fat. Gjendja fizike do jete e mire, por ajo morale do lere për te dëshiruar. Flisni me ndonjë psikolog dhe bëni yoga. Ne pune do keni shume ambicie dhe kjo do ju shtyje te provoni sfida te reja. Me familjaret duhet te flisni hapur dhe mos mbani te fshehta. /fbiznes.com/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »