“Hoqa maskën vetëm për fotografi”- Bebe Rexha thekson të pasmet gjatë një shëtitje

Bebe Rexha thekson të pasmet

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, vazhdon të jetë ndër më atraktivet sa i përket paraqitjeve të saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu me ndjekësit e saj imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bione ka vënë në pah të pasmet e tonifkuara, ndërsa shëtiste me biçikletë.

“Hoqa maskën vetëm për fotografi. Ju premtoj që jam pro vënies së maskës”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Sidoqoftë, Bebe njihet për aktivitetin e saj në stërvitje dhe shëtitje të ndryshme, çka edhe i kanë mundësuar formësimin e trupit.

View this post on Instagram

New favorite hobby ???? ? #fitlifeisthebestlife

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ndër të tjera, këngëtarja shqiptare ka qenë duke bërë thirrje që të përdoren maskat, me qëllim të parandalimit të virusit vdekjeprurës. /Telegrafi/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »