Enca shijon kohën e vetë-izolimit, publikon imazhe duke marrë rreze dielli në ballkon

Këngëtarja Enca Haxhia vazhdon të rrëmbejë vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo vetëm në Instagram numëron 2.2 milionë njerëz, për të cilët shpesh ndan imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke mos i munguar as pozat provokuese.

E tillë shfaqet edhe në këtë të fundit, derisa ka vënë në plan të parë të pasmet e saj.

24-vjeçarja shfaqet në formë të mahnitshme e veshur me bikini të kuqe, e cila pozon në ballkonin e saj duke marrë rreze dielli.

Kjo nuk është hera e parë kur Enca vjen në fotografi të tilla, meqenëse shquhet për linjat e bujshme trupore.

Ndërkohë, “Amor” mban titullin kënga e fundit e lansuar nga Haxhia që në YouTube ka kaluar shifrën e 3.2 milionë klikimeve./Telegrafi/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »