Netflix dedikuar Britney Spears

Netflix me dokumentar për Britney Spears, zbulon datën e saktë të lansimit

Dokumentari i ri i Netflix dedikuar Britney Spears është thuajse gati për lansim. Projekti titullohet “Britney vs Spears”, ndërsa ka filluar të realizohet për më shumë se një vit. Regjinë e dokumentarit e ka bërë…

add comment
Profesori Alvaro Morte - La Casa De Papel

Në sezonin e fundit të La Casa De Papel ‘profesori’ bëhet me rival

Seriali i njohur, “La Casa De Papel” ka paralajmëruar ditë më parë se do të transmetojë sezonin e pestë dhe të fundit. Derisa po bëhen përgatitjet për sezonin e ri, disa nga informacionet për të…

add comment
Sezoni i pestë i La Casa de Papel

Sezoni i pestë i “La Casa de Papel” do të jetë i fundit

Seriali i njohur “La Casa de Papel” ka shokuar fansat në të gjithë botën, që nga viti 2017. Me skenat e saj shpërthyese dhe planet e hajdutëve, bën që interesimi për të të rritet edhe…

add comment
Filmi Sloborn - predikonte COVID-19

Filmi “Sloborn” bëhet viral, pasi predikonte COVID-19 që nga viti i kaluar

Kur një sëmundje u shfaq nga një lloj i shpendëve në veri të Kinës, njerëzit që jetonin në po të njëjtin vend filluan të mendojnë më shumë për të. Por, kur një ditë me një…

add comment
La Casa de Papel 5 profesori konfirmon prezencën e tij në sezonin e ri

Nisin xhirimet e “La Casa de Papel 5”, profesori konfirmon prezencën e tij në sezonin e ri të serialit

Fansat e “La Casa de Papel” janë akoma të mbërthyer pasi sezoni i katërt ka përfunduar me një largim potencialisht fatal. Fatmirësisht, një postim i fundit nga ylli kryesor i serialit ka konfirmuar rikthimin e…

add comment
Ryan Gosling dhe Chris Evans në set për filmin The Gray Man

Ryan Gosling dhe Chris Evans në set për filmin “The Gray Man”, film me shpenzime më të mëdha në Netflix

Që të dy aktorët njihet për një karrierë në bujshme në industrinë kinematografike. Bëhet fjalë për aktorët Rayan Gosling dhe Chris Evans të cilët janë duke u përgatitur për filmin më të ri të Netflix,…

add comment
Arta Elezaj mezi pret rikthimin e serialit O sa mirë

Arta Elezaj nuk e përjashton mundësinë t’i kthehet profesionit për të cilin ka studiuar

Arta Elezaj tashmë është një fytyrë e njohur e showbizit në trevat shqipfolëse. Vajza nga Klina në emisionin “Pasdite” në RTV Dukagjini ka thënë se mezi pret rikthimin e serialit “O sa mirë” aty edhe…

add comment
Hollywood bën realitet filmin me katër seri HAKLAJ

Hollywood bën realitet filmin me katër seri “HAKLAJ”

Filmi i Hollywood me katër seri mbi ngjarjet tragjike në Tropojën e viteve 1990 dhe 2000 do të bëhet realitet. I titulluar “HAKLAJ”, filmi do të ketë protagonist Fatmir Haklajn dhe familjen e tij. Projekti-film…

add comment
Javicia Leslie - Batwoman

Javicia Leslie, afro-amerikania e parë që do ta luajë ‘Batwoman’

Javicia Leslie, e cila ka luajtur në serialin e popullarizuar, “God Friended Me”, në vitin e ardhshëm do të luajë rolin kult të ‘Batwoman’ – shkruan CNN. “Jam shumë krenare për këtë realizim, sidomos për faktin…

add comment
La Casa de Papel 5

Fansat besojnë se “La Casa de Papel 5” do të jetë sezoni i fundit i serialit

Fansat e “La Casa de Papel” besojnë se sezoni i pestë do të jetë i fundit pasi të zbulojnë një të dhënë të rëndësishme për vjedhje. Kasti zbuloi se ata së shpejti do të ktheheshin…

add comment
Tom and Jerry - Efektet e filmave vizatimor

Efektet e filmave vizatimorë dhe stimulimi i dhunës tek fëmijët!

“Një drejtor i një spitali raportonte se një miush, për të cilin thuhet se po shihte televizion, sulmoi një vajzë të vogël dhe macen e saj… Si miu ashtu dhe macja mbijetuan, por po e…

add comment
Translate »