Beatrix Ramosaj mahnit me pozat në bikini: Duke të pritur ty

Beatrix Ramosaj mahnit me pozat në bikini

Ajo që gjithmonë shfaqet me një stil të veçantë të veshjes dhe paraqitjeve skenike është padyshim Beatrix Ramosaj.

Bukuroshja brune ka mbushur rrjetet sociale duke sjellë në mënyrë të vazhdueshme fotografi aktraktive.

Njëjtë ka bërë edhe kohët e fundit, ku përmes rrjetit social Instagram ka publikuar një imazh me bikini.

View this post on Instagram

Waiting for u ??

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Këngëtarja shpeshherë mahnit me pozat e marra, por kësaj here ka zbuluar pak më shumë nga figurat trupore të formësuara.

“Duke të pritur ty”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

View this post on Instagram

Sending ?

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Ani pse aktiviteti i saj sa vjen e rritet, Beatrix nuk ka deklaruar sa i përket kthimit të saj në industrinë muzikore. /Telegrafi/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »