Arta Nitaj pozon tërheqëse para pasqyrës, vë në pah gjoksin atraktiv

Arta Nitaj tërheqëse para pasqyrës

Arta Nitaj vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe njëherësh një personazh mjaft i pëlqyer në faqet rozë.

Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë, nuk heziton të sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Gjatë ditës së sotme (e hënë), ajo shfaqet në top formë në pozën e marrë para pasqyrës.

Arta Nitaj tërheqëse para pasqyrës

E veshur në një ‘bodysuit’ të zezë, ish-aktorja e “O sa mirë” ka vënë në pah linjat e bujshme trupore e më së shumti gjoksin e saj.

Falë imazheve të tilla dhe përkujdesjes së madhe ndaj fizikut të saj, artistja nga Peja ka arritur të rrëmbejë gjithë vëmendjen në të shumtën e kohës.

Ndërkaq, Arta që disa muaj është larguar nga seriali vendor “O sa mirë” aty ku edhe fitoi famën si aktore.

Ajo tashmë po vazhdon aktivitetet e saj prej modeleje mes Kosovës dhe Emirateve të Bashkuara Arabe.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »