Arta Elezaj nuk e përjashton mundësinë t’i kthehet profesionit për të cilin ka studiuar

Arta Elezaj mezi pret rikthimin e serialit O sa mirë

Arta Elezaj tashmë është një fytyrë e njohur e showbizit në trevat shqipfolëse.

Vajza nga Klina në emisionin “Pasdite” në RTV Dukagjini ka thënë se mezi pret rikthimin e serialit “O sa mirë” aty edhe ku e nisi karrierën.

Ajo thotë se edhe eksperienca me televizionin në Shqipëri i ka ndihmuar shumë në karrierën profesionale por shton se në Kosovë ndjehet më mirë në aktrim.

View this post on Instagram

?

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

“Përballja me publikun në “Apartamentin 2XL” ishte një përvojë shumë e mirë, që gjë nuk e kisha provuar në Kosovë”.

“Do të dëshiroja ta provoja edhe një përvojë si prezantuese televizive por deri më tani nuk e kam gjetur ndonjë emision që e kam parë vetën”.

Aktorja dhe modelja megjithatë thotë se e ka alternativë të fundit edhe rikthimin në profesionin e saj ku edhe ka studiuar.

“Kam studiuar juridikun dhe nuk përjashtoj rikthimin në këtë profesion”, tha ndër të tjera Arta Elezaj./Telegrafi/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »