Ana Kabashi publikon fotosesionin tërheqës për ditëlindje

Njëra prej këngëtareve më atraktive të skenës sonë, Ana Kabashi, sot (11 nëntor) feston ditëlindjen.

Me këtë rast, ajo ka realizuar një set fotografik duke ardhur në pozat e reja si një bionde tërheqëse.

Bukuroshja ka pozuar para fotografit, Flamur Ilazi dhe disa prej fotografive janë publikuar në Instagram.

Ajo ka marrë edhe urime të shumta nga fansat dhe miqtë, ndërsa disa prej tyre i ka publikuar në rrjetet sociale.

“11/11 një ditë për t’u mbajtur mend. Vajza e ditëlindjes”, ka shkruar Ana në përshkrim.

Ndryshe, “Ami lekt” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të këngëtares që e ka shoqëruar edhe me video muzikore. /Telegrafi/

You May Also Like

1 Comment

  1. We have not received a settlement from you.
    We’ve attempted to contact you but were unable to reach you.

    For info and to make a discretionary payment for solutions.

    04162020124534.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »