Horoskopi Javor 4 Tetor 10 Tetor 2021

Horoskopi Javor 4 Tetor – 10 Tetor 2021

Horoskopi Javor 4 Tetor – 10 Tetor 2021 DASHI – 21 Mars – 19 Prill Ka ardhur koha t’u shkoni gjërave deri në fund këtë javë dhe të mos keni aspak frikë. problemet e së shkuarës mundohuni t’i…

add comment
Angela Martini me bikini

Angela Martini merr vëmendje me bikini, ndërsa vë në pah linjat trupore

Ditëve të fundit ka qenë një nga emrat më të lakuar në showbizin ndërkombëtar e po ashtu edhe në atë shqiptar. Bëhet fjalë për modelen me prejardhje shqiptare, Angela Martini, e cila u komentua tejet…

add comment
Seksi dhe Cokollada

Sado e pazakontë tingëllon, studiuesit e lidhin seksin me çokollatat kështu!

Interneti është plot me shaka se si çokollata është më e mirë se seksi dhe një kërkim “A është çokollata më e mirë se seksi?” në Google, shfaq rreth 74 milionë përgjigje. Përveç faktit që shumë janë…

add comment
Horoskopi Mujor Tetor 2021

Horoskopi Mujor Tetor 2021

Horoskopi Mujor Tetor 2021 DASHI – 21 Mars – 19 Prill Nëse do të krahasojmë lodhjen dhe ankthin që keni kaluar gjatë muajit korrik dhe gusht, kjo periudhë do të jetë shumë herë më e lehtë për…

add comment
Translate »