Horoskopi Javor 4 Tetor 10 Tetor 2021

Horoskopi Javor 4 Tetor – 10 Tetor 2021

Horoskopi Javor 4 Tetor – 10 Tetor 2021 DASHI – 21 Mars – 19 Prill Ka ardhur koha t’u shkoni gjërave deri në fund këtë javë dhe të mos keni aspak frikë. problemet e së shkuarës mundohuni t’i…

add comment
Angela Martini me bikini

Angela Martini merr vëmendje me bikini, ndërsa vë në pah linjat trupore

Ditëve të fundit ka qenë një nga emrat më të lakuar në showbizin ndërkombëtar e po ashtu edhe në atë shqiptar. Bëhet fjalë për modelen me prejardhje shqiptare, Angela Martini, e cila u komentua tejet…

add comment
Seksi dhe Cokollada

Sado e pazakontë tingëllon, studiuesit e lidhin seksin me çokollatat kështu!

Interneti është plot me shaka se si çokollata është më e mirë se seksi dhe një kërkim “A është çokollata më e mirë se seksi?” në Google, shfaq rreth 74 milionë përgjigje. Përveç faktit që shumë janë…

add comment
Horoskopi Mujor Tetor 2021

Horoskopi Mujor Tetor 2021

Horoskopi Mujor Tetor 2021 DASHI – 21 Mars – 19 Prill Nëse do të krahasojmë lodhjen dhe ankthin që keni kaluar gjatë muajit korrik dhe gusht, kjo periudhë do të jetë shumë herë më e lehtë për…

add comment
Kuriozitete interesante

Disa kuriozitete interesante që ndoshta nuk i keni ditur

Nëse keni menduar se i dini të gjitha, këto kuriozitete do ju bëjnë që të mendoheni dy herë. “Prova” matematikore pse 1+1 bëjnë 2, është argumentuar në një shtjellim plot 372 faqe të gjatë, dhe…

add comment
Kim Kardashian Malibu

Kim Kardashian ekspozon format joshëse në bikini, teksa ndodhet në Malibu

Kim Kardashian shfaqi super linjat trupore ndërsa po pushonte në plazhet e Malibu me një palë bikini të zeza, gjatë ditës së hënë (27 shtator). 40-vjeçarja, tregoi asetet e saj joshëse në bikini duke mos…

add comment
Horoskopi Javor 27 Shtator – 03 Tetor

Horoskopi Javor 27 Shtator – 03 Tetor 2021

Horoskopi Javor 27 Shtator – 03 Tetor 2021 DASHI – 21 Mars – 19 Prill Mundohuni të merrni ndonjë ditë lejë gjatë kësaj jave dhe të shkoni jashtë qytetit tuaj. Do çlodheni, do reflektoni dhe do ju ndriçohen…

add comment
Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra – dizajn i ri dhe disa gjëra interesante

Samsung Galax S22 Ultra do të dalë vitin e ardhshëm, por tani informacione të reja kanë rrjedhur në lidhje me modelin e ri të Samsung. Sipas informacioneve të rrjedhura, S22 Ultra do të jetë me…

add comment
Netflix dedikuar Britney Spears

Netflix me dokumentar për Britney Spears, zbulon datën e saktë të lansimit

Dokumentari i ri i Netflix dedikuar Britney Spears është thuajse gati për lansim. Projekti titullohet “Britney vs Spears”, ndërsa ka filluar të realizohet për më shumë se një vit. Regjinë e dokumentarit e ka bërë…

add comment
Fruta te thata

Dy kura natyrale për uljen e kolesterolit pa përdorur ilaçe

Kur bëhet fjalë për kolesterolin, është e rëndësishme të mbani në mend se ekzistojnë dy lloje: HDL, i cili njihet si kolesteroli “i mirë” dhe LDL, që njihet si kolesteroli “i keq”. Sipas shkencëtarëve të…

add comment
Divorci dhe Seksi

Marrëdhënia intime pas shkurorëzimit

Askush nuk flet për këtë, por shumë flasin. Ja sekreti. Pavarësisht se sa e zakonshme është seksi pas divorcit, nuk është e lehtë të gjesh shumë hulumtime mbi divorcin dhe çiftet e divorcuara dhe çfarë…

add comment
Translate »